صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل
خانه احزاب مازندران به زودي راه اندازي مي شود
كد خبر : ۱۰۷۴۱ /  تاریخ :۰۱ آبان ۱۳۹۵ /  اخبار  /  ساير اخبار ايميل چاپ
پایگاه خبری خزر : عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران در اولين نشست روساي اداره سياسي فرمانداري هاي استان در دولت تدبير و اميد با اشاره به اين كه فضاي سياسي استان براي فعاليت قانوني گروه هاي سياسي باز است، خاطر نشان ساخت: دولت تدبير و اميد به تضارب آرا در چارچوب قانون اعتقاد دارد و…
خانه احزاب مازندران به زودي راه اندازي مي شود
پایگاه خبری خزر : عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران در اولين نشست روساي اداره سياسي فرمانداري هاي استان در دولت تدبير و اميد با اشاره به اين كه فضاي سياسي استان براي فعاليت قانوني گروه هاي سياسي باز است، خاطر نشان ساخت:  دولت تدبير و اميد به تضارب آرا در چارچوب قانون اعتقاد دارد و اقدامات غير قانوني را به هيچ وجه نمي پذيرد.

معاون استاندار با تاكيد بر اين كه در راستاي برنامه هاي دولت، بايد نشست با گروه هاي سياسي در دستور كار فرمانداري ها قرار گيرد، گفت: مواضع و اقدامات دولت براي گروه هاي سياسي تشريح و تبيين شود.

يونسي بر بهره گيري از تعامل چهره به چهره با گروه هاي سياسي در راستاي تحقق برنامه هاي توسعه اي دولت تاكيد كرد و خاطر نشان ساخت: افزايش 40 درصدي تشكل هاي مردم نهاد در دولت تدبير و اميد يك ظرفيت مناسب است كه بايد با ساماندهي مطلوب آن، در  جهت پيشبرد امور مردم و دولت به ويژه در حوزه انتخابات بهره گيري نمود.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، بر استفاده از ظرفيت نخبگان، صاحب نظران و دانشگاهيان تصريح كرد و افزود: مواضع دولت، مدبرانه تحليل و تبيين شود.

وي برگزاري انتخابات بي طرفانه و شفاف را مشي دولت در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا در سال آينده عنوان كرد و بيان داشت: آيين نامه جديد انتخابات به زودي ارائه خواهد شد و خانه احزاب مازندران نيز بزودي تشكيل خواهد شد.

يونسي بر تشكيل اتاق فكر و گروه انديشه ورز در تمامي فرمانداري ها تاكيد كرد و ابراز داشت: وضعيت شهرستان ها در همه حوزه ها به شكل عالمانه و دقيق آسيب شناسي شود.

معاون استاندار، با اشاره به اين كه در حوزه مسايل اجتماعي، مقام معظم رهبري راسا ورود نموده اند، عنوان نمود: توجه به مسايل اجتماعي، تشكيل جلسات مرتبط با اين حوزه و اجراي درست طرح جامع مقابله با آسيب هاي اجتماعي و برنامه هاي ابلاغي در اين راستا، تكريم ارباب رجوع و فراهم نمودن زمينه هاي رضايت مندي مردم از جمله مسايلي است كه بايد به جد مورد توجه باشد.

وي حركت جمعيتي مازندران به سوي استاني پير را يك هشدار جدي براي همه عنوان كرد و اظهار داشت: فعاليت مركز رصد اجتماعي استان، به شكل يك ديده بان اجتماعي مسايل اين بخش را مي نماياند و نشانگر آن است كه در بسياري از حوزه هاي اجتماعي بايد با حس دردمندي و تعهد بيشتري برخورد شود.

يونسي، تصريح كرد: اجتماعي كردن مبارزه با طلاق و اعتياد و استفاده از همه ظرفيت ها در اين دو حوزه مورد توجه جدي قرار گيرد.

وي بر بكارگيري افراد شايسته و كارآمد و معتقد به سياست ها و برنامه هاي دولت در انتصابات تاكيد كرد و افزود: مردم به آينده اميدوار هستند و بايد از افرادي كه با تلاش و تدبير، روح اميد و اعتماد را در جامعه تقويت مي كنند، بهره گيري شود.

يونسي ضمن تقدير از مشاركت بالاي مردم مازندران در سرشماري اينترنتي، عنوان كرد: هفته پدافند غير عامل و 13 آبان، روز جهاني مبارزه با استكبار از مناسبت هاي پيش روست كه لازم است فرمانداري ها در اين دو حوزه فعال عمل نمايند و به بهترين شكل اين ايام را گرامي دارند.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اين كه برجام، سايه بسياري از مخاطرات را از كشور دور نمود، گفت: سياست تعامل به جاي تقابل و به فرجام رساندن برجام در سايه منويات رهبر معظم انقلاب، مديريت مدبرانه رييس جمهور محترم و تدبير و اميد و تلاش شبانه روزي تيم ديپلماسي به بار نشست.

در آغاز  اين جلسه جعفر قمي اويلي، مدير كل دفتر سياسي و انتخابات استانداري نيز به بيان گزارشي از فعاليت ها و برنامه هاي اين دفتر در حوزه مرتبط پرداخت.

وي گفت: كارشناسان سياسي بازوان سياسي فرمانداران هستند و در توسعه سيلسي هر شهر نقش اساسي دارند.

قمي اويلي، تاكيد كرد: دولت منتخب ملت است و توسط مقام معظم رهبري تنفيذ شده است و تخريب دولت هيچ توجيهي ندارد.

در اين جلسه در زمينه مسايل مختلف سياسي و اجتماعي، بحث و تبادل نظر شد و تصمياتي اتخاذ گرديد

اضافه کردن نظر


آخرين اخبار

RSS