صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل
امنیت بزرگترین محصول نیروهای مسلح ایران است
كد خبر : ۱۰۶۶۶ /  تاریخ :۳۱ شهریور ۱۳۹۵ /  اخبار  /  ساير اخبار ايميل چاپ
پایگاه خبری خزر : حسن صادقلو پیش از ظهر امروز در مراسم رژه حماسی نیروهای مسلح استان گلستان به دلاوری‎های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: ایثار و رشادت رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس باعث شده که دفاع مقدس به یک مکتب در انقلاب اسلامی و یک دانشگاه بزرگ مبدل شود. وی تصریح…
امنیت بزرگترین محصول نیروهای مسلح ایران است
پایگاه خبری خزر : حسن صادقلو پیش از ظهر امروز در مراسم رژه حماسی نیروهای مسلح استان گلستان به دلاوری‎های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: ایثار و رشادت رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس باعث شده که دفاع مقدس به یک مکتب در انقلاب اسلامی و یک دانشگاه بزرگ مبدل شود.

وی تصریح کرد: امروز همچنان بعد از سال‎ها تحلیل، پویش و نوشتن زوایای دفاع مقدس، دفاع مقدس همچنان در سایه قرار دارد.

استاندار گلستان با بیان اینکه تحلیل دفاع مقدس بایدها و نبایدها را در سطح جهان برای انسان‎ها ایجاد خواهد کرد، گفت: دشمن امروز درس‎های دفاع مقدس را جدی گرفته است و آمریکایی‎ها با تأسی از هشت سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران توصیه‎های مرگ‌اندیشی و کرسی‎های مرگ‌اندیشی را در دانشگاه‎ها و آکادمی‎های نظامی دنبال می‎کنند.

صادقلو ادامه داد: از دل دفاع مقدس فرهنگ شهادت و ایثار شکل گرفته است و دشمن از این فرهنگ درس گرفته و آن را دنبال می‎کند.

وی تأکید کرد: ایران هشت سال دفاع مقدس را در حالی پشت سر گذاشت که کشور در ابتدای انقلاب اسلامی قرار داشت و سازمان‌دهی‌شده نبود اما با کمترین امکانات و با قدرت ایمان آن‌چنان از وجودیت خود دفاع کرد که مشتی بر پیکر تمامی استکبار جهانی فرود آورد.

وی ابراز داشت: پشت سنگر‎های دفاع مقدس ما آمریکا قرار داشت و صدام کسی نبود که بتواند در آن زمان در برابر ایران ایستادگی کند.

استاندار گلستان با بیان اینکه جوهره ایمان و بصیرت زمینه‎ساز تمام توفیقات در صحنه‎های هشت سال دفاع مقدس شد، افزود: ملت با ایمان خود در برابر دشمن ایستاد و پاسخ‎های دندان‌شکنی را به دشمنان داده است.

صادقلو خاطرنشان کرد: باید زوایای این جوهره ایمان که باعث شد با رعایت تمام اصول دفاع مقدس را پشت سر بگذرانیم و پیروز شویم را بررسی کنیم.

وی با بیان اینکه رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس در بدترین شرایط ارزش‎های انسانی را فراموش نکردند، بیان داشت: باید بررسی شود که در هشت سال دفاع مقدس ما با اسیرهای عراقی چه برخوردی کردیم و آنها با اسرای ما چه برخوردی داشتند.

استاندار گلستان یادآور شد: در هشت سال دفاع مقدس ما در بدترین شرایط از ارزش‎های انسانی نیفتادیم و این وحدت رویه باعث شد که امروز به جایی برسیم که موشک‎های دوربردی تولید کنیم که دشمنان ما را به لرزه بیندازد.

صادقلو ادامه داد: امروز با تمام حساسیت و فشارهای دشمنان به جایی رسیدیم که سانتریفیوژ‎های نسل دو، سه و چهار را به همت دانشمندان ایرانی آزمایش کردیم و باید بیندیشیم چه شد که ما توانستیم سکوی موفقیت و سربلندی را طی کنیم.

وی با بیان اینکه امنیت بزرگ‌ترین محصول نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است، گفت: دشمن سال‎ها تلاش کرده که آبروی جمهوری اسلامی ایران را بریزد اما به واسطه نیروهای مسلح و سربازان گمنام امام زمان (عج) نتوانسته است.


اضافه کردن نظر


آخرين اخبار

RSS