صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل
اولین شرکت تولیدی آب آشامیدنی دانش بنیان کشور با نام ورسای در آمل به بهره‌برداری رسید
كد خبر : ۱۰۶۱۰ /  تاریخ :۰۸ شهریور ۱۳۹۵ /  اخبار  /  اقتصادی ايميل چاپ
پایگاه خبری خزر : اولین شرکت تولیدی آب آشامیدنی دانش‌ بنیان فناوری کشور با برند "ورسای" به مناسبت هفته دولت با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار مازندران، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل و جمعی از مدیران استانی و شهرستان در فاز اول شهرک…
اولین شرکت تولیدی آب آشامیدنی دانش بنیان کشور با نام ورسای در آمل به بهره‌برداری رسید

پایگاه خبری خزر : اولین شرکت تولیدی آب آشامیدنی دانش‌ بنیان فناوری کشور با برند "ورسای" به مناسبت هفته دولت با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار مازندران، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل و جمعی از مدیران استانی و شهرستان در فاز اول شهرک صنعتی امام‌زاده عبدالله(ع) آمل افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت رضا رحمانی در این مراسم با بیان اینکه بخش‌های خصوصی در هر کجایی از کشور یک اثر و یک قدم برای تولید بردارد، افزود: ایجاد هر یک از این واحدهای تولیدی به اندازه اشتغال‌زایی یک نفر موثر است.

وی با اشاره به اینکه معتقدم که یک پروژه، یک اشتغال است، یادآور شد: همه استانداران و مدیران در این راه سرلوحه کاری‌شان داشته باشند زیرا کار مقدس، کار ارزشمندی است.

رحمانی با تاکید براینکه اکنون عمده‌ترین مشکل کشور بر امر بیکاری است و برای حل آن باید دست به اقداماتی زد، عنوان کرد: اگرچه در زمینه تورم مشکلی بوده که دولت آن را کنترل کرده است.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور از ورود دولت یازدهم بر امور معیشتی مردم مطرح کرد و گفت: تاکنون خدمات ارزنده‌ای در بخش سلامت با اجرای طرح تحول سلامت و کشاورزی ارایه شد.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی در سال‌جاری بهترین موقعیت برای حمایت تولید ملی عنوان و تصریح کرد: ورود بر این عرصه را به نوعی ارزش می‌دانیم تا در خدمت‌گزاری به واحدهای تولیدی و صنعتی ورود یابیم.

رحمانی با بیان اینکه با توجه به واحدهای تولیدی زیاد در آمل، صاحبان آن می‌توانند نام برند خود را با اسامی ییلاق و قشلاق‌های زیاد این شهرستان بکار ببرند، خاطرنشان کرد: وزارت صنعت خود را خادم تولیدکنندگان و صنعت‌گران و کشاورزان می‌داند تا در راستای رفع مشکلات آنها گام بردارد.

مدیرعامل شرکت آب آشامیدنی ورسای آمل نیز در این مراسم با بیان اینکه ساخت این واحد تولیدی در سال 92 با یک جرقه‌ و سابقه‌ای 15 ساله بر منطقه صعب‌العبور و زیبای نوا در دستور کار قرار گرفت، گفت: این شرکت در دو طبقه و با سه خط تولید و بهره‌وری 30 هزار بط آب در ساعت به فعالیت می‌پردازد.

مسعود امینی ادامه داد: این واحد به عنوان اولین شرکت آب آشامیدنی غنی شده با املاح معدنی از جمله طرح دانش بنیان فناوری کشور است که با بسته‌بندی‌های متنوع به توزیع و صادرات داخلی سراسر کشور می‌پردازد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت آب آشامیدنی ورسای با 20 میلیارد تومان هزینه و فعالیت سه شیفته برای 150 نفر اشتغال‌زایی ایجاد کرده است و همچنین  دراین آئین افتتاح ازتلاش دکترمحمدپور عمران رئیس سازمان صنعت معدن تجارت قدردانی شد.


آخرين اخبار

RSS