صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل

 

انتخابات انجمن رسانه های مجازی ابطال خواهد شد ؟
اعتراض به چگونگی برگزاری انتخابات انجمن‌رسانه‌های مجازی مازندران + متن نامه
كد خبر : ۸۵۵۳ /  تاریخ :۰۵ بهمن ۱۳۹۳ /  اخبار  /  معرفی اتاق ايميل چاپ
پایگاه خبری خزر :مدیران مسئول سه پایگاه خبری خزر، شمال امروز و بصیرآنلاین که دارای پروانه فعالیت از هیات نظارت بر مطبوعات می‌باشند با ارسال نامه‌ای به اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار بررسی تخلفات اساسانامه‌ای انتخابات انجمن رسانه‌های مجازی در مازندران شدند.متن این نامه که خطاب به علی بابایی کارنامی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران…
اعتراض به چگونگی برگزاری انتخابات انجمن‌رسانه‌های مجازی مازندران + متن نامه
پایگاه خبری خزر :مدیران مسئول سه پایگاه خبری خزر، شمال امروز و بصیرآنلاین که دارای پروانه فعالیت از هیات نظارت بر مطبوعات می‌باشند با ارسال نامه‌ای به اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار بررسی تخلفات اساسانامه‌ای انتخابات انجمن رسانه‌های مجازی در مازندران شدند.

متن این نامه که خطاب به علی بابایی کارنامی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران است به شرح ذیل می‌باشد:


بسمه‌تعالی

جناب آقای بابایی
مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران

سلام علیکم:

احتراما، نظر به برگزاری انتخابات هیات مدیره انجمن صنفی رسانه‌های مجازی استان مازندران در روز سه‌شنبه تاریخ 30/10/1393، اعتراض خود را با توجه به مفاد اساسانامه به چگونگی انجام انتخابات اعلام و خواستار رسیدگی به موارد ذیل و احقاق حقوق تضییع شده می‌باشیم.

1- با توجه به بند9ماده 32 فصل چهارم اساسانامه که به صراحت بیان می‌کند " حداقل یک سال سابقه عضویت انجمن صنفی مربوط، منتهی به زمان کاندیداتوری و ادامه عضویت" جهت کاندیداهای عضویت در هیات مدیره ضروری می‌باشد، به استحضار می‌رسد برخی از اعضای انتخاب شده به عنوان عضو اصلی انجمن رسانه‌های مجازی در انتخابات روز سه‌شنبه تاریخ 30/10/1393، حائز شرایط فوق نبوده و میزان زمان عضویت آنان در انجمن رسانه‌های مجازی بیشتر از سه ماه نمی‌باشد و شرایط احراز کاندیداتوری را ندارند. بنابراین عضویت آنان به عنوان عضو هیات مدیره خلاف مفاد اساسانامه می‌باشد. ذکر این نکته ضروری است که در مجمع عمومی عادی فوق‌العاده‌ای دوم که در اواخر آذرماه و دی‌ماه سال جاری با حضور جنابعالی برگزار گردید فهرست کل اعضای انجمن 34 نفر بوده است که اعضای جدید در این فهرست قرار نداشتند.

2- با عنایت به بند2ماده5 فصل دوم اساسانامه، که به صراحت بیان می‌کند حداقل شش ماه باید از عضویت و ثبت در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی گذشته باشد، خواهشمند است در خصوص اینکه اعضای انتخاب شده به عنوان اعضای هیات مدیره، مدت زمان مذکور را رعایت کرده‌اند یا خیر؟. لطفا اعلام نظر صریح و مستند بفرمایید.

3- باتوجه به اینکه فقط مدیران مسئول رسانه‌های مجازی مازندران حق کاندیداتوری در انتخابات هیات مدیره انجمن رسانه‌های مجازی مازندران داشتند، بررسی و اعلام گردد آیا افراد فوق در سایت ثبت ساماندهی به عنوان مدیران مسئول بوده¬اند و یا خیر؟. بدیهی است اگر فردی به عنوان نماینده یک رسانه کاندیدای عضویت در هیات مدیره انجمن صنفی رسانه‌های مجازی شده باشد، تخلف محسوب شده و حضور وی در هیات مدیره انجمن ملغی اعلام می‌شود. در صورت  لازم گواهی ثبت از سوی سایت ساماندهی ارائه و استعلام های لازم بعمل آید.

4- خواهشمند است بررسی بفرمایید افرادی که دارای وکالتنامه از سوی برخی رسانه‌های مجازی عضو انجمن بوده‌اند، وکالت‌نامه آنان رسمی، قانونی و معتبر بوده است؟. بدیهی است در صورتی وکالتنامه افراد موردنظر رسمی و قانونی نباشد، آرای موخذه از درجه اعتبار ساقط می‌باشد. 

با عنایت به موارد گفته شده و مفاد اساسانامه، خواهشمند است پیگیری موارد مطرح شده با حضور هیات رئیسه، هیات نظارت و اینجانبان مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز نسبت به تغییر اعضای هیات مدیره یا ابطال انتخابات اقدام گردد. 

عبدالله سعید کیاسری                        محمد قلی‌نژاد                             محمود احمدی
نشریه الکترونیکی خزر            نشریه الکترونیکی شمال امروز            نشریه الکترونیکی بصیرآنلاین

آخرين اخبار

RSS