صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل

 

سنگ تمام اردبیلی ها / طومار حمايت بیست هزار نفری عشاير شهرستان مغان از قالیباف
كد خبر : ۳۷۵۶ /  تاریخ :۰۹ خرداد ۱۳۹۲ /  اخبار  /  اخبار ستاد قالیباف ايميل چاپ
...1 هواداران و علاقه‌مندان محمدباقر قالیباف در استان اردبیل از ساعتی پیش با حضور در فرودگاه این شهر در انتظار ورود اين کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری به اين شهر هستند. مردم شهر اردبيل در حالي براي استقبال از قاليباف وارد فرودگاه اين شهر می‌شوند که لحظاتی پیش بارش تگرگ شدیدی در اين نقطه از كشور آغاز شده است. جمعيت…
سنگ تمام اردبیلی ها / طومار حمايت بیست هزار نفری عشاير شهرستان مغان از قالیباف

...1

هواداران و علاقه‌مندان محمدباقر قالیباف در استان اردبیل از ساعتی پیش با حضور در فرودگاه این شهر در انتظار ورود اين کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری به اين شهر هستند. مردم شهر اردبيل در حالي براي استقبال از قاليباف وارد فرودگاه اين شهر می‌شوند که لحظاتی پیش بارش تگرگ شدیدی در اين نقطه از كشور آغاز شده است. جمعيت حاضر در فرودگاه، لحظه به لحظه در حال افزايش است. در حال حاضر نمایندگانی از اقشار مختلف مردم اردبیل از جمله عشایر دشت‌مغان، اصناف، خانواده شهدا، جامعه مهندسین، پزشکان و فرهنگیان در فرودگاه اردبیل حضور دارند و در انتظار ورود محمدباقر قالیباف هستند.

...2

قالیباف، کاندیداي یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی پیش وارد فرودگاه شهر اردبیل شد. وي در میان استقبال پرشور جمعی از مردم، نمایندگان مجلس و مسئولان محلي وارد اين شهر شد. فرودگاه اردبیل 5 کیلومتر با اين شهر فاصله دارد و در مسیر حرکت قالیباف تا گلزار شهدا، پلاكاردهاي خوشامدگویی‌ به زبان آذري ديده مي‌شود.

حضور در گلزار شهدای اردبیل، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و حضور در جمع مردم و علاقه‌مندان اردبیلی بخشی از برنامه‌های محمدباقر قالیباف در این سفر است.

 

...3

پیرزني از اهالي شهرستان مغان و از عشایر این شهرستان با لباس محلی از قالیباف استقبال کرد. اين پيرزن، یک کیف محلی را كه طومار حمایت عشایر دشت مغان در آن  قرار داشت به محمدباقر قالیباف تقدیم کرد. وي خطاب به دکتر قالیباف گفت: عشایر تاکنون هیچ نامه و طوماری را امضا نکرده‌اند، اما این طومار را 20 هزار نفر از عشاير امضا کرده و تقدیم شما می‌کنم تا بدانید که مثل کوه پشتیبان شما هستیم و هیچگاه از این حمایت دست برنخواهیم داشت.

اين طومار 30 متری با امضای 20 هزار نفر از عشایر دشت مغان است كه در آن امضاي اقوام و قبایل مختلف ديده مي‌شود. تعداد زيادي از عشاير دشت مغان نيز در فرودگاه حضور يافته‌اند.

...4

مسجد قدس اردبیل میزبان محمدباقر قالیباف در سفر به اين استان است. اين مسجد از ساعاتی پیش مملو از جمعیت شده، به طوری كه فضای داخل مسجد به طور كامل پر است و جمعیتی کثیری از مردم اردبیل روبروی مسجد و در میدان قدس در انتظار حضور قاليباف هستند.

 

...5

2 کیلومتر مانده به محل برگزاری مراسم سخنراني محمدباقر قالیباف در شهر اردبیل، ترافیک سنگینی به واسطه حضور علاقه‌مندان به اين كانديداي انتخابات رياست جمهوري در خیابان منتهي به مسجد قدس ايجاد شده است. تعداد كثيري از هواداران قاليباف در استان اردبيل خودشان را به مسجد قدس رسانده‌اند تا شنونده گفته‌هاي وي باشند و حمايت خود را از قاليباف اعلام كنند.

محمدباقر قالیباف هم لحظاتی پیش در میان استقبال پرشور هواداران خود وارد مسجد قدس اردبیل كه يكي از مهم‌ترين مساجد اين شهر است شد. استقبال از قالیباف از فرودگاه تا محل برگزاری مراسم جریان داشت و در حال حاضر تعداد زیادی از مردم در بیرون از مسجد از طریق بلندگو در انتظار شنیدن سخنرانی قالیباف هستند. شعارهایی که مردم اردبیل در حمایت از قالیباف سر می‌دهند عبارتند از: «قالیباف ولایی، حمایتت می‌کنیم»،‌ «قالیباف دوست داریم» و... . مراسم دقايقي قبل با قرائت قرآن در مسجد قدس شروع شد.

 

...6

هزاران نفر از مردم استان اردبيل هم در پي حركت نمادين مردم استان‌هاي زنجان، قم و سيستان ‌و بلوچستان با ثبت اثر انگشت خود در طومار حمایت از محمد باقر قالیباف، با وی پیمان بستند که همواره از اهداف او برای سربلندی ایران اسلامی حمایت کنند. آنها نيز با نشان دادن انگشتان جوهري خود شعار «ما همه اثر گذاریم» را سر دادند و حمایتشان را از این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.

...7

محمدباقر قالیباف دقايقي پيش در جمع پرشور و بي‌نظير مردم اردبیل سخنراني كرد. بخش‌هايي از گفته‌هاي او را در ادامه مي‌خوانيد:

*میثاق می‌بندم که به همه اصل‌های قانون اساسی پایبند باشم. صحبت‌های من را ضبط کنید و وعده‌هایم را به عنوان سند نگه دارید تا در صورت خلف وعده احتمالی بتوانید از من بازخواست کنید. توانمندی‌های استان اردبیل در عرصه‌های مختلف نباید مورد غفلت قرار گیرد.

 *تورم در بخش مواد غذایی حدود 48 درصد است، اما در 8 يا 9 قلم از مواد غذایی که 90 درصد نیاز مردم را تشکیل می‌دهند تورم 150 درصدی را شاهد هستیم.

*من هرکجا کار کردم عملکردم مشخص بوده است. ضمانت برنامه من سابقه من است. باید شرایط زندگی رحمانی را برای مردم مهیا کنیم. کشور ما در معرض توطئه‌هایی بوده است که هر کدام از این توطئه‌ها می‌توانست هر کشور دیگری را از پای در بیاورد.

*اگر اعتماد دهک‌های بالا را جلب کنیم آنها حاضرند جوانمردی کرده و نظر دولت را به سمت حمایت بیشتر از دهک‌های پایین‌تر جلب کنند.

 

...8

محمدباقر قاليباف دقايقي قبل به ديدار امام جمعه شهر اردبيل و نماينده ولي فقيه در اين استان رفت و با وي گفت‌وگو كرد.

حجت‌الاسلام سید حسن عاملی در اين دیدار خطاب به قالیباف گفت: ما دعاگوی شما هستیم و امیدواریم مشکلاتی که مردم با آن درگیر هستند حل و فصل شود.

نماينده ولي‌فقيه در استان اردبيل همچنين  گفت: بالاخره مشکلات کشور و مردم در انتظار همت شما هستند و انتظار رسیدگی برای حل مشکلات را داریم.

وی در پایان خطاب به قالیباف گفت: امیدواریم با اهتمام عالی حضرتعالی مشکلات حل و فصل شود.


آخرين اخبار

RSS