صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل
فرماندار ویژه تنکابن معرفی شد
كد خبر : ۲۴ /  تاریخ :۲۵ مرداد ۱۳۹۰ /  اخبار  /  ساير اخبار ايميل چاپ
پایگاه خبری شمال پرس:با پیشنهاد استاندار مازندران و حکم وزیر کشور معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن منصوب شد.سید علی اکبر طاهایی ، استاندار مازندران در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان تنکابن با اشاره به این که غرب مازندران دارای قابلیت ها و ظرفیت های مختلف گردش گری و طبیعی است، عنوان کرد: مدیران این شهرستان در جهت بالفعل…

پایگاه خبری شمال پرس:با پیشنهاد استاندار مازندران و حکم وزیر کشور معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن منصوب شد.سید علی اکبر طاهایی ، استاندار مازندران در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان تنکابن با اشاره به این که غرب مازندران دارای قابلیت ها و ظرفیت های مختلف گردش گری و طبیعی است، عنوان کرد: مدیران این شهرستان در جهت بالفعل کردن این توانمندی ها اهتمام نمایند تا تنکابن به سطحی بالاترارتقا یابد.

طاهایی افزود: پروژه های زیربنایی گوناگونی در استان در حال اجراست که غرب استان نیز از آنها برخوردار خواهد شد.

وی با ذکر این نکته که شهدا الگوهای راستین برای هر فعالیت و خدماتی هستند، بیان داشت: در اجرای پروژه های مهم زیربنایی و عمرانی بایست با تاسی از تعهد، نحوه عملکرد و مدیریت مثال زدنی آن بزرگواران در آن برهه از زمان، عمل شود.

طاهایی از برگزاری جلسه استانداران با رییس جمهور بر محور اشتغال در هفته جاری خبر داد و ابراز داشت: برای تحقق برنامه های دولت در زمینه اشتغال در استان مدیران می بایست تلاش بیشتری به خرج دهند.

استاندار مازندران پویایی نیروی انسانی را منبع و منشا تحولات بزرگ در جامعه امروز دانست و تاکید کرد: بر بکارگیری نیروهای مجرب و دانش محور اهتمام شود.

طاهایی با اعلام این که سیل کلاردشت، دوهزار و کجور بخش قابل توجهی از بودجه سال جاری استان را به خود اختصاص داد، اظهار داشت: در این شرایط برای برون رفت از این مشکل و تحقق برنامه ها باید مصمم تر گام برداشت.

گفتنی ست در این جلسه سید ابراهیم هاشمی بعنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تنکابن معرفی واز زحمات میر قدیر رضایی در دوران سرپرستی این فرمانداری تقدیر به عمل آمد.


نظرات  

 
0 خبرنگار
متاسفانه این آقای هاشمی ، جز ناتوانی برای شهسوار چیزی نیاورد!
نیکنام با آن سابقه اش نزد مردم، با پافشاری برای تنکابن ، به دنبال هاشمی بود، که متاسفانه امروز شاهد این همه ضعف و ناتوانی در شهرستان هستیم.
امروز که من این نظر رو مینویسم ، قریب به 1 سال از این انتصاب گذشته ، اما به جرات باید گفت که جز ضعف و ناتوانی ، چیزی عائد تنکابن نشد! از عهده یک انتخابات هم بر نیامد و انتخابات مجلس نهم ، در این حوزه باطل شد!!!
به جرات میتوان گفت که حضور قریب به 60 روزه میرقدیررضایی در مسند سرپرستی فرمانداری ویژه تنکابن به مراتب موثرتر و چشم گیرتر بود و اقتدار خاصی به فرمانداری تنکابن بازگشته بود، که با انتصاب هاشمی ، فرمانداری تنکابن دوباره کما فی سابق سست و ضعیف شد!
ای کاش در این کشور کمی به انتصابات دقت میشد! ای کاش!
 

اضافه کردن نظر


آخرين اخبار

RSS