صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل

 

زندگی ما را بررسی کردید دیدید در این 37 سال یک نقطه سیاه نیست
كد خبر : ۱۱۱۷۱ /  تاریخ :۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ /  اخبار  /  اخبار ستاد رییسی ايميل چاپ
سید ابراهیم رئیسی پس از مناظره سوم راهی ورامین شد تا در جمع پرخروش ورامینی‎ها سخن بگوید. به راستی که همت بلند او و عزم جدی‎اش را نمی‎توان نادیده گرفت. سیدابراهیم رئیسی در جمع مردم ورامین گفت:انشاالله آنچه خدا می خواهد به دست مردم همیشه در صحنه رقم بخورد. توفیقی است که در جمع مردم انقلابی که در سال ۴۲…
زندگی ما را بررسی کردید دیدید در این 37 سال یک نقطه سیاه نیست
سید ابراهیم رئیسی پس از مناظره سوم راهی ورامین شد تا در جمع پرخروش ورامینی‎ها سخن بگوید. به راستی که همت بلند او و عزم جدی‎اش را نمی‎توان نادیده گرفت.

 سیدابراهیم رئیسی در جمع مردم ورامین گفت: انشاالله آنچه خدا می خواهد به دست مردم همیشه در صحنه رقم بخورد. توفیقی است که در جمع مردم انقلابی که در سال ۴۲ برای دفاع از امام و انقلاب به صحنه آمدند، هستم. نسل آن روز بسیار بابصیرت و سرنوشت ساز بود و امام جمعه بابصیرتی داشت. امروز شرایط خاصی در کشور وجود دارد. انگیزه من همین شرایط بود که هرگاه پرده کنار می رود بهتر متوجه می شوید.

دکتر رئیسی گفت: معیشت و بیکاری یک مسئله است اما مسئله اساسی آسیبی است که رهبری مطرح کردند و آن نگاه به بیگانه است. کشور را معطل گذاشتند و این نگاه کشور را دچار مشکل کرده است.

 وی افزود: در هر نظامی لازمه امنیت، آرامش کشور است.

 حجت الاسلام رئیسی گفت: امروز عدد کارگاه‎های بیکار شده بیش از 17 هزار در کشور است. در این شرایط را هر پسر و دختری می‎فهمد. می‎گویند نقدینگی نداریم. در زمان دولت مستقر 700 هزار تومان خلق پول داشته‎ایم.

 وی ادامه داد: هوا و هوس ریاست جمهوری به سر ما نزده اما وقتی وضع پرمشکل مردم را می‎بینیم احساس کردیم که باید مردم را نجات داد. با همین امکانات هم می‎شود. شما وعده دادید که کالای چینی نباشد یا به حداقل برسد. دولت قبل در هر سال 5 هزار میلیارد کالای چینی وارد کرد. در این دولت در هر سال  میلیارد دلار وارد شده. یعنی آنچه وعده دادید را عمل نکردید. چرا وعده‎هایی که دادید عمل نکردید؟

 رئیسی افزود: از خارج و داخل شروع کردید با یک حجم وسیعی تهمت و افترامی‎زنید. حرف ما همین یک کلام است. زندگی ما را بررسی کردید. دیدید در این 37 سال یک نقطه سیاه نیست. آن کس که فساد کرده با او اغماض نکردیم.

 او ادامه داد: گفتید که مردم با اتوبوس به برنامه‌ها می‌آیند. چرا به مردم اهانت می‌کنید. مگر مردم عقل ندارند. در فتنه ۸۸ هم می‌گفتند مردم به خاطر ساندویچ می‌آیند. چرا نمی‎خواهید مردمی که به شما اعتراض دارند را باور کنید؟ به همین زودی‎ها باور خواهید کرد.

 او گفت: کمبود منابع نداریم. کمبود نیروی انسانی نداریم. مشکل ما ضعف مدیریت اجرایی و اقتصادی کشور است. امروز دولتنگاه غلط  دارد مشکلات را فزاینده می‎کند. تمام اینها هم برمی‎گردد به اینکه نگاه به بیگانه نگاه غلطی است. اگر این نگاه را عوض می‎کردند بحثی نبود.

 او ادامه داد: پارسال میزان سرمایه خارجی 500 میلیون دلار است یعنی کمتر از 1 میلیارد دلار. شما به جای اینکه کلید حل مشکلات را مردم و جوانان بدانید، بیگانه دانستید.

 وی با اشاره به بی اخلاقی های صورت گرفته گفت: چرا تهمت می‎زنید؟ از کارگران در معدن گلستان عصبانی هستید؟ از مردم عصبانی هستید که می‎گویند اگر یک اختلاس کم شود، مسکن مهر حل می‎شود؟

 او گفت: 500 هزار نفر در نوبت وام ازدواج هستند. اگر دو نفر از آنها که تسهیلات برده‎اند، برگردانند به همه این 500 هزار نفر می‎توان وام داد.

 او ادامه داد: شما دارید ملت را ناامید می‎کنید. مردم سلحشور ما را دچار سرخوردگی می‎کنید. ما می‎گوییم شأن مردم این نیست. شروع می‎کنند به انواع افتراها و تهمت‎ها.

 وی افزود: از ابراز احساسات تک تک شما کمال تشکر را دارم. ما آنچه به عهده‎مان است، این است در مقابل سنگ، چوبی، نیزه، شمشیر و کلام تند هراس نداشته باشیم. برای نجات اقتصاد، فرهنگ و سیاست کشور در صحنه آمدیم و ان شاء االله به لطف خدای متعال مردم آنچه را برای خیر و صلاح کشور باشد رقم خواهند زد.


آخرين اخبار

RSS