صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل

 

حجت‌الاسلام رئیسی اشرافیت خوبی بر مسائل دارند
كد خبر : ۱۱۱۲۳ /  تاریخ :۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ /  اخبار  /  اخبار ستاد رییسی ايميل چاپ
پایگاه خبری خزر : جواد قناعتدر نشست خبری با اصحاب رسانه مازندران در دفتر خبرگزاری تسنیم در مازندران از سفر حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به مازندران خبر داد و گفت: این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هفته پایانی اردیبهشت به مازندران سفر می‌کند. وی با بیان اینکه در مازندران فعالیت‌های ستاد با جدیت دنبال می‌شود، افزود: کشور در…
حجت‌الاسلام رئیسی اشرافیت خوبی بر مسائل دارند
پایگاه خبری خزر : جواد قناعت در نشست خبری با اصحاب رسانه مازندران در دفتر خبرگزاری تسنیم در مازندران از سفر حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به مازندران خبر داد و گفت: این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هفته پایانی اردیبهشت به مازندران سفر می‌کند.

وی با بیان اینکه در مازندران فعالیت‌های ستاد با جدیت دنبال می‌شود، افزود: کشور در فضای مناسب مردمسالاری دینی قرار دارد و در 38 سال انقلاب درصد مشارکت در انتخابات‌های ایران کمتر از 50 درصد نشده است.

قناعت تصریح کرد: کشور در حال آماده شدن برای انتخاباتی بزرگ بوه و رسانه‌ها نقش خوبی در افزایش مشارکت ملت در انتخابات دارند.

وی با بیان اینکه در هر انتخاباتی یک ستاد واحد وجود دارد، افزود: با تشکیل ستادهای انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان‌ها، تنور انتخابات در حال گرم شدن بوده و تفاهم و همدلی در بین ستادها حاکم است.

قناعت با اشاره به اینکه رئیسی سابقه اجرایی در حوزه‌های مختلف کشور داشته و از عهده مسئولیت اجرایی دولت نیز برخواهد آمد، افزود: عملکرد موفق این نامزد انتخاباتی در آستان قدس رضوی موید این مهم بوده است.

استاندار گلستان در دولت دهم با بیان اینکه حجت‌الاسلام رئیسی در مناظره نشان دادند که تخریب کار خوبی نبوده و شرعا و قانونا آن را نمی پذیرند، تصریح کرد: هرگونه تخریب به نام این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در مازندران تکذیب می‌شود.

قناعت در پاسخ سئوال خبرنگاری مبنی بر اینکه در صورت موفقیت حجت‌الاسلام رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری نحوه چیدمان هیئت دولت از چه جناح‌هایی خواهد بود، افزود: در مجموعه جبهه مردمی نیروهای انقلاب در کشور، دایره مدیریت وی گستره وسیعی از جناح‌های مختلف است.

وی با بیان اینکه همگی باید تابع قانون باشیم و در صورت رای هر یک از نامزدها باید قانونمداری باید سرلوحه طرفداران نامزدها قرار گیرد، گفت: منافع کشور جبهه چپ و راست نمی‌شناسد و باید همه به رای ملت تمکین کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران در دولت نهم با اشاره به اینکه هر گونه زیر سئوال بردن سلامت انتخابات در صورت عدم استقبال از سوی مردم، تصریح کرد: ملت ایران بار دیگر در 29 اردیبهشت 96 تودهنی محکمی به یاوه گویان خواهند زد و حماسه ای بلند خلق خواهند کرد.

قناعت با بیان اینکه جناح‌های سیاسی دقت داشته باشند که نظام سلطه هیچگاه دلسوز ملت و آرای سیاسی ایران نیست، یادآور شد: آمریکا به دنبال دلسرد کردن مردم بوده و می‌خواهد اعلام کند که نظام پشتوانه خود را از دست داده است.

وی با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش روی نقشه‌های دشمن را با شکست مواجه خواهد کرد، گفت: امپراطوری رسانه ای دنیا به دنبال تخریب و ایجاد خدشه در انتخابات ایران اسلامی و هوشیاری در این برهه زمانی الزامی است.

قائم مقام ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی با بیان اینکه واژه‌های تندرو و کندرو در ادبیات سیاسی جایگاهی ندارد و واژه‌های وارداتی است، تصریح کرد: بررسی پیشینه افراد و همچنین سنجش میزان دلسوزی آنان برای نظام باید مورد توجه روشنفکران جامعه و گروه‌های سیاسی قرار گیرد تا از به‌کارگیری این واژه‌ها پرهیز شود.

قناعت با اشاره به اینکه حجت‌الاسلام رئیسی در مناظره نخست ‌با سایر نامزدها نشان دادند که اشرافیت خوبی بر مسائل دارند، افزود: ادبیات اخلاق‌مدارانه و احترام برای افراد و نامزدها را سرلوحه فعالیت انتخاباتی خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه پاسخ‌های صریح این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اشرافیت لازم را در مسائل اقتصادی برای همگان روشن کرده است، گفت: در زمینه اشتغال، مباحث مربوط به جوانان و حاشیه‌نشینی نشانه اشرافیت حجت‌الاسلام رئیسی در مناظره نخست بوده است.


آخرين اخبار

RSS