صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل
سخنان عجیب دبیر مجمع نمایندگان مازندران در مورد منطقه آزاد / تلخ کامی مازنی ها به چه قیمتی ؟!
كد خبر : ۱۰۷۸۳ /  تاریخ :۱۵ آبان ۱۳۹۵ /  مقالات  /  مقالات ايميل چاپ
پایگاه خبری خزر / اختصاصی خزر دبیر مجمع نمایندگان مازندران ، احمدی لاشکی ، که در دور اول نمایندگی خویش به شدت در پی استان سازی بوده و جداسازی مازندران را به شدت پیگیر بود و البته با مخالفتهای مختلفی و واکنشهای منفی بسیاری همراه شده والبته این روزها شاید در ظاهر همچنان نام مازندران برایش مقدس است و تفکرات…

پایگاه خبری خزر / اختصاصی خزر دبیر مجمع نمایندگان مازندران ، احمدی لاشکی ، که در دور اول نمایندگی خویش به شدت در پی استان سازی بوده و جداسازی مازندران را به شدت پیگیر بود و البته با مخالفتهای مختلفی و واکنشهای منفی بسیاری همراه شده والبته این روزها شاید در ظاهر همچنان نام مازندران برایش مقدس است و تفکرات جدایی طلبانه را به فراموشی سپرده در جدید ترین نطقهای بی همتای خویش که در خبرگزاری فارس منتشر شده از مازنی ها خواست تا موضوع منطقه آزاد امیر آباد را بزرگ نکنند چرا که هنوز در دولت مصوب نشده ، و البته هنوز در مجلس نیز به بحث گزارده نشده است که در صورت رای گیری در مجلس 9 نماینده مازنی به این طرح رای نخواهند داد !

این دبیر اسبق علوم اجتماعی آموزش و پرورش  که در صفحه اول وب سایت خود با اشاره اصل 84 قانون اساسی نماینده مجلس را در برابر تمام ملت مسوول می داند حال با چه سنگ محکی شادی چند روز اخیر مازنی ها که در فضاهای مجازی بخوبی قابل حس بود را به سوی تلخکامی پیش می برد ؟

البته مطلب اساسی که ایشان در بیانات خود بدان اشاره می کنند ناکارآمدی مناطق آزاد می باشد که اگر چنین است اصلا چرا ایشان نگران آزاد شدن منطقه امیر آباد می باشند ؟ و البته مطلب جالب تر ایشان اینست که ابراز داشتند در کشور تنها 7 منطقه آزاد وجود دارد ،و این سوال را البته پاسخ نداند که مجمع نمایندگان مازندران با کدام استدلال درخواست استقرار 3 منطقه آزاد تنها در مازندران را داده است !!!؟

هرچند ایشان به طور ضمنی از رضایت نمایندگان ساری و بهشهر از این اتفاق خبر داد اما سوال اساسی اینست آیا واقعا طبق گفته ایشان هر 9 نماینده دیگر استان با این طرح مخالف بوده و در مجلس به این طرح رای نخواهند داد !؟

هرچند  ایشان در پایان سخن خود از جلسه خصوصی با رییس جمهور و پیگیری این موضوع خبر داد اما بنظر نمی رسد اتفاق مهمی حتی در این جلسه خصوصی بیفتد و البته شاید سخنان ایشان تنها برای مصرف حوزه انتخاباتی باشد !

اما براستی آیا در استانی دیگر این مورد مسبوق به سابق هست که طرحی برای نقطه ای از استانی مصوب گردد و رییس مجمع نمایندگان آن استان با آن طرح مخالفت کرده و حتی پای رییس جمهور را وسط بکشد و مانعی بر سر راه  توسعه استان خویش بوجود آورد و سخن از رای ندادن به آن در طرح در مجلس گفته و به نوعی تهدید عمومی نماید !؟

اینها سوالاتی است که ایشان باید پاسخگو باشند هرچند آقای نماینده کمتر در دسترس می باشد و طی هفته های گذشته علی رغم پیگیریهای فراوان و پیامک بازی های متعدد موفق به یافتن و مصاحبه با ایشان در موردی دیگر که اتفاقا در آن مورد هم طبق شنیده ها بسیار تند و یکطرفه قضاوت کرده بودند نشدیم .

و در پایان ، شاید این حرکات قهرمانانه برای مردم حوزه انتخابیه ایشان جذاب بوده و حتی برایشان رای سازی نماید اما حافظه تاریخی مازندران گفتار و رفتار کسی را در خود ثبت خواهد نمود که با یکی از طلایی ترین فرصتهای مازندران مخالفت نموده ، تهدید نموده و معلوم نیست در پی این حرکات مشکوک و سخنرانی های ایشان چه رازهایی نهفته است !

متن سخنان احمدی لاشکی در مورد منطقه آزاد

/مهندس عبدالله سعیدی کیاسری


نظرات  

 
+1 غرب مازندران
مانند همیشه با اینکه مردم غرب مازندران با تولی گری بندر نوشهر بعنوان بندر مادر وقدیمی متولی توسعه استان دراحداث بنادر گز ترکمن امیرآباد نکا وفریدونکنار بوده اند اما هیچگاه به میزان درهمی از کنج شرقی استان درساری انتظار تصدق ومهری ندارند لذا شایسته اینکه منطقه آزاد هم پیشکش شما تا ببینیم سوار بر ماشینهای منطقه آزاد چه دسته گلی برسر اقتصاد انصارطلبانه خودتان خواهید زد
 

اضافه کردن نظر


آخرين اخبار

RSS