صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل
مشکلات واحدهای تولیدی مازندران خیلی جدی است
كد خبر : ۱۰۵۱۵ /  تاریخ :۱۴ تیر ۱۳۹۵ /  اخبار  /  اخبار اتاق بازرگانی ايميل چاپ
پایگاه خبری خزر : عبدالله مهاجر یکشنبه شب در جلسه ستاد تسهیل استان در استانداری مازندران در واکنش به اظهارات محمد محمدپور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در ارتباط با وضعیت مطلوب واحدهای تولیدی مازندران اظهار کرد: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران با مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی استان مهربانانه برخورد می‎کند. وی اظهار کرد:…
مشکلات واحدهای تولیدی مازندران خیلی جدی است
پایگاه خبری خزر : عبدالله مهاجر یکشنبه شب در جلسه ستاد تسهیل استان در استانداری مازندران در واکنش به اظهارات محمد محمدپور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در ارتباط با وضعیت مطلوب واحدهای تولیدی مازندران اظهار کرد: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران با مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی استان مهربانانه برخورد می‎کند.

وی اظهار کرد: مشکلات واحدهای تولیدی مازندران بسیار جدی است، عمق مشکلات واحدهای تولیدی استان بسیار جدی‎تر از آنی است که مطرح می‎شود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی مازندران ادامه داد: مشکلات در بخش صنعت، معدن و کشاورزی بسیار جدی است که باید به آنها فرصت اظهارنظر داده شود.

وی با اشاره به مشکل یکی از صادرکنندگان استان که سالانه 60 میلیون دلار صادرات دارد، گفت: چرا تولید کننده برجسته مازندران اکنون باید به جایی برسد که از دست مشکلات به ستوه آمده باشد.

مهاجر اضافه کرد: عمق مشکلات واحدهای تولیدی استان بسیار زیاد است، جایگاه مازندران در صنعت و تولید نباید در این حد نامناسب باشد، از مسؤولان استان نگاه مهربان‎تری نسبت به وضعیت تولیدات انتظار داریم.

وی ادامه داد: در این جلسات باید مسائل و مشکلات مطرح و نسبت به رفع آن اقدام شود، اگر قرار است هر چه مسؤولان دولتی مطرح کرده و نماینده بخش خصوصی به چیزی که وجود ندارد صحه بگذارد، این جلسات نمی‏‌تواند خروجی داشته باشد.

به گزارش فارس، در نخستین جلسه شورای گفت‎وگو دولت و بخش خصوصی در مازندران مسؤولان استان نسبت به گلایه‌های که رئیس اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و تجارت مازندران از وضعیت واحدهای تولیدی استان اعتراض کردند.

در آن جلسه مقرر شده بود که کارگروهی متشکل از اداره صنعت، معدن و تجارت مازندران، شرکت شهرک‌های صنعتی استان و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان و مسؤولان استانداری که به نمایندگی از استانداری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استاندرای مازندران آمار دقیق از وضعیت واحدهای تولیدی و مشکل‌دار تهیه کنند.

در این جلسه محمد محمدپور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران آمار از واحدهای تولیدی استان مازندران ارائه کرد که این آمار به اذعان عبدالله مهاجر رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مشکلات واحدهای تولیدی استان مازندران را مطرح نکرد و به همین دلیل نسبت به مطالب مطرح شده از جانب رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعتراض کرد.

/فارس


اضافه کردن نظر


آخرين اخبار

RSS